خانه / استانی / دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند
تعداد مشاهده :» 18
6330
دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند
مراغه – ایرنا – فرماندار عجب شیر از آغاز صدور کارت همیاران کالای ایرانی در بین دانش آموزان این شهرستان خبرداد و گفت: در این اقدام که در راستای فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی صورت می گیرد ۱۱هزار و ۵۰۰ دانش آموز کارت همیاران کالای ایرانی دریافت می کنند.
دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند
به گزارش ایرنا، سیدشمس الدین مراثی روز شنبه در مراسم نمادین توزیع این کارت ها در مدرسه آزادگان این شهرستان اظهار کرد: تحقق شعار سال و حمایت از کالای ایرانی با همت همگانی امکان پذیر است و نقش دانش آموزان در این بین بسیار مهم است.
وی افزود: دانش آموزان به عنوان سرمایه ها و آینده سازان کشور، نقش مهمی در گرایش خانواده ها به استفاده از کالای ایرانی دارند و در واقع حمایت از کالای ایرانی، آینده همین دانش آموزان را تضمین می کند.
مراثی گفت: باید فرهنگ غلط استفاده از کالای تولید خارج و کیفیت برتر تولیدات خارجی شکسته شود و کالای ایرانی که حاصل تلاش جوانان این مرز و بوم است جایگزین کالاهای وارداتی شود.
وی خاطر نشان کرد: گام اول در حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی، خرید و گزینش کالای ایرانی از بین هزاران تولید خارجی است و این کار باید از سوی تک تک افراد جامعه آغاز شود.
رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی شان، سال ۹۷ را سال ‘حمایت از کالای ایرانی’ نامگذاری کردند.
شهرستان عجب شیر با حدود ۷۱ هزار نفر جمعیت در۹۸ کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*