خانه / کاندیداهای احتمالی / سعید محمدی / ۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی – سعید محمدی*
تعداد مشاهده :» 1,074
4365
۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی – سعید محمدی*

۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی – سعید محمدی*

بسمه تعالی

فلسفه ایجادی انقلاب حضور مردم بوده است و رمز بقای انقلاب هم بی شک حضور مردم در صحنه و حضور مردم در کنار انقلاب خواهد بود و راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور واجدین شرایط در پای صندوقهای رأی نشانگر ایمان و باور قلبی مردم به انقلاب است و به واقع اعتقاد دارند که تنها نظامی که می تواند خواسته های مردم را تأمین نماید همان جمهوری اسلامی ایران (نه یک کلمه بیش و نه یک کلمه کم) خواهد بود. در سی و شش سال اخیر هم مردم با حضور یکدست و منسجم خود نشان داده اند که پای آرمانهای انقلاب، حاضرند جان و مال خود را فدا کنند.

حضور مردم در تمام مراحل انقلاب از جنگ تحمیلی تا سازندگی باعث شده است که در حال حاضر علیرغم اینکه کشورهای همسایه همگی درگیر جنگ و خونریزی هستند و وهابیها و داعشی ها و طالبان و القاعده دور تا دور کشور ما را فرا گرفته ولی به لطف درایت رهبر عظیم الشأن و مسوولین دلسوز حتی یک چاشنی هم توسط داعشی ها در ایران نترکیده است و علیرغم اینکه کشورهای همسایه شب را با بمب و صبح را با موشک آغاز می کنند ولی ایران سرافراز در نهایت امنیت به رشد و پیشرفت خود ادامه می دهد.

امنیت تنها مقوله ای است که اگر نباشد حتی اقتصاد خوب و فرهنگ خوب و صنایع خوب فایده نخواهد داشت.

موهبت امنیت ، نعمت بسیار بزرگی است و امیدوارم کماکان در سایه سار نظام مقدس جمهوری اسلامی و در کمال امنیت و سلامت در کنار یکدیگر زندگی نمائیم.

در اینجا یاد شهدای انقلاب از جمله شهید رضا شکاری اولین شهید صحنه انقلاب در مراغه را گرامی داشته و امیدواریم در انتخابات پیش رو هم با آگاهی و شناخت کامل نسبت انتخاب اصلح اقدام فرمائید. هرچند شناخت شما از اصلح شخصی به غیر از اینجانب باشد ، به انتخاب و شناخت همه همشهریان افتخار می کنم.

 

باتشکر

سعید محمدی

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*