خانه / کاندیداهای احتمالی / آشنایی با مجتبی عیدی کاندیدای مجلس دهم از زبان خودش
تعداد مشاهده :» 1,611
3841
آشنایی با مجتبی عیدی کاندیدای مجلس دهم از زبان خودش
مجتبی عیدی کاندیدای مجلس دهم

آشنایی با مجتبی عیدی کاندیدای مجلس دهم از زبان خودش

بنده مجتبی عیدی متولد و ساکن مراغه می باشم.زندگی بنده که ۳۰ سال از آن می گذرد مثل تمام افراد این کره ی خاکی دارای فراز نشیب هایی بوده است و جز متولدین دهه ی شصت و مظلوم جامعه می باشم.

بعد از اتمام دانشگاه در مقطع کارشناسی ، به خدمت مقدس سربازی رفتم که خوشبختانه این امر در شرکت خاتم الانبیاء سپاه انجام گرفت که توانستم از آموخته های خود در قسمت سد سازی در کردستان استفاده کنم.

بعد از اتمام سربازی دوباره ادامه تحصیل دادم و در مقطع کارشناسی ارشد موفق به تحصیل در رشته عمران گرایش زلزله شدم.

هدف از شرکت بنده در این امر بیشتر برمیگرده به مشکلاتی که در جامعه و در قسمت کوچکتر مشکلاتی که در شهرستان مراغه وجود دارد که بخش اعظم این مشکلات اغلب مشکلات بیکاری و اقتصادی است.

با توجه به اینکه خود من با تمام این مشکلات آشنا هستم و خودم هم از قشر ضعیف جامعه از لحاظ اقتصادی هستم و بهتر از هر کس دیگر بیکاری و مشکل اقتصادی رو درک میکنم و مخصوصا اینکه قشر تحصیل کرده جامعه که هر روز بخاطر اینکه هیچ استفاده ای از آموخته هایی که سالهاست تلاش و کوشش در آن کرده اند، ندارند تصمیم گرفتم که حداقل به عنوان نماینده ای از این اقشار جامعه باشم و بتوانم مشکلات این قشر جامعه که کم هم نیستند تا حدی برطرف کنم.

هدف دیگر هم این است که بتوان شهرستان مراغه و توابع آنرا به آن سطحی از نظر اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی برسانیم که مردمش لیاقتش را دارند.

البته در اینجا مجال آن نیست که در مورد کارها و برنامه ها صحبت شود . بنابراین به یک توضیح مختصر از بیوگرافی و اهداف خود بسنده می کنم و انشاءالله بعدا مفصلا در این زمینه صحبت خواهم کرد.

منصور به نصر ناصر یکتا باشید.

خبرگزاری مراغه.نت

۵ نظر

  1. رای بنده با توجه به سوابق و رزومه کاری آقای مجتبی عیدی میباشد امیدوارم موفق و پیروز باشید.

  2. رای ما مهندس عیدی

  3. اسماعیل محمدی

    سلام ،من آقای عیدی رو از نزدیک میشناسم ،ایشون خیلی انسان کاری ،باسواد،مردم مدار،دلسوز و فرهیخته می باشند به معنای واقعی کلمه از جنس مردم می باشند ،
    بیاییم متفاوت باشیم.

  4. رای ما فقط مهندس عیدی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*