خانه / کاندیداهای احتمالی / نخستین گرد همایی و جلسه هم اندیشی سلام اله زاده با معتمدین و ریش سفیدان روستاهای بخش خداجو و مرکزی
تعداد مشاهده :» 1,178
3331
نخستین گرد همایی و جلسه هم اندیشی سلام اله زاده با معتمدین و ریش سفیدان روستاهای بخش خداجو و مرکزی

نخستین گرد همایی و جلسه هم اندیشی سلام اله زاده با معتمدین و ریش سفیدان روستاهای بخش خداجو و مرکزی

نخستین گرد همایی و جلسه هم اندیشی با معتمدین و ریش سفیدان روستاهای بخش خداجو و بخش مرکزی شهرستان مراغه روز شنبه هفتم اذر ماه ٩۴ در حمایت از کاندبداتوری آقای سید حجت سلام اله زاده  سرباز مخلص ولایت و خدمتگزار مردم برگزار شد.

این مراسم که ابتدا برای دعوت از ۷۰۰ نفر برنامه ریزی شده بود، با حضور چشمگیر و استقبال بی نظیر مردم و اجتماع قریب به ۱۳۰۰ نفر، شکوه و جلوه دیگری بخود گزفت بطوری که حاضرین با شور و احساسات زایدالوصف با شعار الله اکبر خامنه ای رهبر ضمن ابراز علاقه و پایبندی به انقلاب و مقام عظمای ولایت، همراهی خود با آقای سلام اله زاده در تداوم اهداف انقلاب و پیروی از رهبری را بار دیگر اعلام کردتد.

در این مراسم تعدادی از چهره های مشهور و مردمی شهر مراغه نیز حضور داشتند که حاج آقا کریمی شاعر بزرگ و توانمند و ادیب شهرمان یکی از ایشان بودند.
حاج آقا کریمی طی نثار دعایی در حق حضار جلسه، موفقیت آقای سلام اله زاده را از خداوند منان خواستار شدند.

در این مراسم آقای سلام اله زاده طی سخنان کوتاهی ضمن تشکر و قدردانی از حمایت اقشار مختلف مردم ، به مشکل اساسی جامعه یعنی کار و اشتغال اشاره کرده وخاطرنشان کرد رهبری معظم انقلاب برای حل این معضل بزرگ، اقتصاد مقاومتی را برای مسئولین تبین و دستور اجرای آن توسط کار دولت و بخش خصوصی را عنوان فرموده اند.

سلام اله زاده  راه حل خروج از این بحران را ترویج واجرای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید در سطح خرد و کلان با تکیه بر پتانسل و نیروهای داخلی عنوان نمود و اضافه کرد تا به خود اتکا نکنیم کسی در دنیا به فکر ما و کشور ما نخواهد بود و رمز عبور در این موقعیت را عدم تکیه به اقتصاد نفتی عنوان نمود.

ایشان در بخش دیگری از نظراتش، عظمت والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و موقعیت ویژه کشورمان در دنیا را مطرح و به دیدار رییس جمهور کشور روسیه، ابر قدرت شرق، با رهیر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت چه افتخاری بالاتر از این که رهبر شرق در مقابل امام و پیشوای ما زانوی تواضع بر زمین زند ، و در ادامه اضافه کرد بهوش باشیم که امروز تکلیفی بالاتر از پیروی  و اطاعت از رهبری برای ما نیست چرا که ما در وضعیت بسیار حساسی قرار داریم که دشمنان قسم خورده در پی ضربه زدن به کشور و انقلابمان هستند و بر همه ماست که همچون همیشه ها با پیروی از رهبری داهیانه انقلاب مراقب کشور و انقلابمان باشیم.

وی در پایان با اشاره به انتخابات آینده مجلس و با یادآوری پبام و هشدار جدی رهبری مبنی بر هشیاری در برابر هر گونه نفوذ در بدنه انقلاب، دقت بیش از حد و حساسیت در انتخاب نمایندگان مجلس را مورد تاکید قرار داد.
در پایان مراسم تمامی حضار با شور و اشتیاق فراوان حمایت همه جانبه خود از انقلاب و همراهی کامل با ایشان را با شعار الله اکبر و صلوات بر پیامبر ابراز کردند.

 

۲ نظر

  1. سلام
    من هرچقدر سعی کردم تعداد این افراد رو با ۱۳۰۰ نفر وفق بدم نشد شاید چشمای من مشکل داره.

  2. سعی کنید با جبهه گرفتن و حمایت تحت الفظی یا مادی و معنوی از هر کاندید احتمالی و قعطی وجهه خبری و مستقل رسانه خود را در شهرستان خراب نکنبد تا بتوانید برای همیشه فعال باقی بمانید.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*