خانه / اجتماعی

اجتماعی

تمامی شهروندان و روستاییان مراغه به خدمات بهداشتی دسترسی دارند

photo_2018-04-11_09-02-32

مراغه – ایرنا – معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به نقش موثر اجرای طرح تحول نظام سلامت در ارائه خدمات به مردم گفت: با اجرای این طرح، تمامی مناطق شهری و روستایی مراغه به خدمات پایه بهداشتی دسترسی دارند. [تمامی شهروندان و روستاییان مراغه به خدمات بهداشتی دسترسی دارند] به گزارش ایرنا، احمد ... ادامه مطلب »

۲۳ تن برنج خارجی قاچاق در مراغه کشف شد

photo_2018-04-11_09-02-44

مراغه – ایرنا – فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله ۲۳ تنی برنج خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۳۸۰ میلیون ریال در این شهرستان خبرداد. [۲۳ تن برنج خارجی قاچاق در مراغه کشف شد] سرهنگ رضا اصلانی فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این محموله قاچاق در حین گشت زنی ماموران انتظامی این ... ادامه مطلب »

تکریم معلمان، زمینه ساز تعالی نسل آینده است

photo_2018-04-09_09-43-16

مراغه – ایرنا – معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به نقش تربیتی معلمان در جامعه گفت: تکریم معنوی معلمان به عنوان هدایتگران اندیشه و فرهنگ جامعه، زمینه ساز رشد و تعالی نسل های آینده است. [تکریم معلمان، زمینه ساز تعالی نسل آینده است] به گزارش ایرنا، جواد محمودی روز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش مراغه افزود: ... ادامه مطلب »

بهره برداری از پارک جنگلی مراغه

photo_۲۰۱۸-۰۴-۰۸_۰۴-۱۸-۰۹

پارک جنگلی کارخانه تولیدی کربنات سدیم در مراغه با ۲۴ هکتار وسعت امروز به بهره براری رسید. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت : برای ایجاد این پارک جنگلی ۱۲ هزار اصله انواع نهال مثمر و غیر مثمر کاشته شده است . قاسمی با بیان اینکه این پارک به ۳۲ هکتار افزایش خواهد ... ادامه مطلب »

دوره آموزشی هلال احمر آذربایجان شرقی در مراغه

photo_۲۰۱۸-۰۴-۰۸_۰۰-۰۹-۱۳

نخستین دوره آموزشی کارآفرینی و مبانی کسب و کار امداد گران هلال احمر آذربایجان شرقی در مراغه برگزار شد . به گزارش خبرگزاری صدا و سیما دبیر دوره های آموزش کار آفرینی هلال احمر کشور گفت : این دوره به مدت سه ماه در ۳۱ استان ودوره آموزشی هلال احمر آذربایجان شرقی در مراغه ۳۲ شهر کشور در حال برگزاری ... ادامه مطلب »

شهدا در صیانت از نظام اسلامی از جان خود گذشتند

photo_2018-04-07_08-49-47

مراغه – ایرنا – عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با بیان اینکه شهدا در راه خدا و صیانت از آرمان های نظام اسلامی جانفشانی کردند گفت: خون های ریخته شده شهدا، تکلیف و وظیفه مردم و مسئولان را در قبال نظام سنگین تر کرده است. [شهدا در صیانت از نظام اسلامی از جان خود گذشتند] به گزارش ایرنا، ... ادامه مطلب »

محموله داروی خارجی قاچاق در مراغه کشف شد

photo_2018-04-07_08-49-19

مراغه – ایرنا – فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله دارو و آمپول خارجی قاچاق در این شهرستان خبرداد و گفت: ارزش تقریبی محموله کشف شده ۵۰۰ میلیون ریال است. [محموله داروی خارجی قاچاق در مراغه کشف شد] سرهنگ رضا اصلانی فر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران مبارزه با کالای قاچاق این شهرستان در ... ادامه مطلب »

هنر انقلابی باید در خدمت فرهنگ اسلامی باشد

photo_2018-04-04_10-32-48

مراغه – ایرنا – عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه به اهمیت جایگاه فرهنگ و هنر در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: هنر انقلابی باید در خدمت دین و فرهنگ اسلامی باشد. [هنر انقلابی باید در خدمت فرهنگ اسلامی باشد] به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی روز دوشنبه در آیین گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در تالار ... ادامه مطلب »

باند سارقان خانه باغ ها در مراغه متلاشی شد

photo_2018-03-31_03-41-10

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری و انهدام باند هشت نفره سرقت از خانه باغ های این شهرستان توسط پلیس خبرداد. [باند سارقان خانه باغ ها در مراغه متلاشی شد] سرهنگ رضا اصلانی فر روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر وقوع چندین فقره سرقت در خانه باغ های ... ادامه مطلب »

۲۱۸۷ کیلوگرم موادغذایی فاسد در هشترود معدوم شد

n82878339-72271225

مراغه – ایرنا – رئیس شبکه بهداشت و درمان هشترود از معدوم سازی دو هزار و ۱۸۷ کیلوگرم انواع مواد غذایی فاسد در شهرستان خبرداد و گفت: این مقدار مواد غذایی در بازرسی های طرح نوروزی شبکه بهداشت کشف و ضبط شده بود. ۲۱۸۷ کیلوگرم موادغذایی فاسد در هشترود معدوم شد به گزارش ایرنا، جواد بابایی روز پنجشنبه در مراسم ... ادامه مطلب »