خانه / کاندیداهای احتمالی

کاندیداهای احتمالی

خیر مراغه ای کلنگ احداث یک باب مدرسه را به زمین زد

DSC_0285

خیر مراغه ای کلنگ احداث یک باب مدرسه را به زمین زد و وعده احداث مدرسه دیگری را داد. دکتر امیر یوسف وحدانی خیر مراغه ای کلنگ احداث مدرسه ابتدایی گلی کندی مراغه را به زمین زد و گفت : هفته آینده کلنگ مدرسه ابتدایی روستای احمد آباد را نیز به زمین میزنم. به گزارش  خبرنگار ما در مراسم کلنگ ... ادامه مطلب »

امیر یوسف وحدانی: «کلاهبرداران نوابغ استفاده از بندهاى مبهم کتاب قانون»

عکس پرتره 1

در گفت وگوى قدس با یک حقوقدان ارشد مطرح شد «کلاهبرداران نوابغ استفاده از بندهاى مبهم کتاب قانون» خط قرمز – میلاد شــکرى:ناآگاهى عمــوم مردم از قوانیــن،یکی از مهمترین عوامل افزایش ارتکاب جرم است. تا هنگامى که قوانین به صورت ساده،شفاف و قابل فهم براى مردم تبیین نشــده و به اطلاع آنها رسانده نشود، همچنان شاهد تضییع حقوق عده اى ... ادامه مطلب »

سوابق دکتر مالک رحمتی

IMG12244047

کاندیدای احتمالی میان دوره دور دهم مجلس شورای اسلامی مراغه و عجبشیر نام : مالک نام خانوادگی : رحمتی رشته تحصیلی: حقوق خصوصی میزان تحصیلات: دکترا از دانشگاه امام صادق(ع) گرایش سیاسی :انقلابی رزومه کاری: ۱_ فارغ‌التحصیل دانشگاه امام صادق علیه‌السلام ۲_ عضو هیات علمی و مدیر گروه حقوق دانشگاه آل طاها ۳_ عضو گروه مشاوران وزارت کشور و مشاور ... ادامه مطلب »

۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی – سعید محمدی*

Unt55itled-1

بسمه تعالی فلسفه ایجادی انقلاب حضور مردم بوده است و رمز بقای انقلاب هم بی شک حضور مردم در صحنه و حضور مردم در کنار انقلاب خواهد بود و راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور واجدین شرایط در پای صندوقهای رأی نشانگر ایمان و باور قلبی مردم به انقلاب است و به واقع اعتقاد دارند که تنها نظامی که می تواند ... ادامه مطلب »

وفاق شهروندی و بومی گزینی مدیران – سعید محمدی*

IMG_5336

بسمه تعالی وفاق شهروندی و بومی گزینی مدیران در سلسله یاداشتهایی که قبلا منتشر شده است در خصوص وفاق شهروندیو عوامل بوجود آورنده وفاق و همدلی شهروندان و همچنین به موانع و آسیبهای برهم زننده وفاق شهروندی اشاراتی شده است و در این شماره به یکی از مسائل بسیار مهم و بنیادین در ایجاد وفاق شهروندی خواهیم پرداخت و در ... ادامه مطلب »

یادداشت سعید محمدی بر احراز صلاحیت ها

IMG_5336

خلق حماسه و تحقق منویات مقام عظمای ولایت در خصوص حضور پر شور و حداکثری مردم در صحنه انتخابات کشور میسر نمی شود مگر با احساس وظیفه و حضور گسترده تمام اقشار جامعه در تعیین سرنوشت کشور در چهار چوب انتخابات پرشور و بانشاط. از این منظر برای کسانی که به قصد خدمت وارد صحنه رقابت سیاسی شده بودند کاسته ... ادامه مطلب »

زندگی نامه دکتر بولود سلیمانی

IMG_5223

دکتر بولود سلیمانی متولد و ساکن شهرستان مراغه به سال ۱۳۴۴ بعد از اخذ مدرک دیپلم داوطلبانه عازم جبهه های حق شد و با اتمام جنگ در سال ۱۳۶۶ با شرکت در آزمون در رشته پزشکی دانشگاه شیراز پذیرفته شد. بعد از اتمام دوره عمومی در سال ۱۳۷۳ بلافاصله در رشته تخصصی کودکان ادامه تحصیل داده و ضمن فعالیت علمی ... ادامه مطلب »

خلاصه زندگینامه هادی سبحانی نیا (ارومیان)

photo_2015-12-30_00-45-22

هادی سبحانی نیا (ارومیان) درروز پانزدهم آذرماه سال ۱۳۵۵ در خانواده ای روحانی و اصیل(ارومیان -امامزاده) در محله پیرروشنایی مراغه چشم به جهان گشود . کلاس اول ابتدایی را دردبستان شهید رجایی محله قدیمی ملا رستم مراغه سپری کرده وپس از آن به دلیل اشتغال پدر (نماینده دوره اول و دوم مردم شریف مراغه وعجبشیردر مجلس شورای اسلامی) مجبور به ... ادامه مطلب »

آشنایی با مجتبی عیدی کاندیدای مجلس دهم از زبان خودش

مجتبی عیدی کاندیدای مجلس دهم

بنده مجتبی عیدی متولد و ساکن مراغه می باشم.زندگی بنده که ۳۰ سال از آن می گذرد مثل تمام افراد این کره ی خاکی دارای فراز نشیب هایی بوده است و جز متولدین دهه ی شصت و مظلوم جامعه می باشم. بعد از اتمام دانشگاه در مقطع کارشناسی ، به خدمت مقدس سربازی رفتم که خوشبختانه این امر در شرکت ... ادامه مطلب »