خانه / اقتصادی

اقتصادی

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند

n82879657-72273624

دانش آموزان عجب شیری همیاران کالای ایرانی شدند مراغه – ایرنا – فرماندار عجب شیر از آغاز صدور کارت همیاران کالای ایرانی در بین دانش آموزان این شهرستان خبرداد و گفت: در این اقدام که در راستای فرهنگ سازی و حمایت از تولید ملی صورت می گیرد ۱۱هزار و ۵۰۰ دانش آموز کارت همیاران کالای ایرانی دریافت می کنند. دانش ... ادامه مطلب »

۴۰ بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد

1

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه از برپایی بازارچه های کارآفرینی و تولیدات دست ساز دانش آموزان در ۴۰ دبیرستان متوسطه دوره اول این شهرستان خبر داد. [۴۰ بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد] جلیل اسلامی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح بازارچه کارآفرینی دبیرستان پسرانه شهید صارمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ... ادامه مطلب »

۴۰ بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد

n82854477-72223853

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه از برپایی بازارچه های کارآفرینی و تولیدات دست ساز دانش آموزان در ۴۰ دبیرستان متوسطه دوره اول این شهرستان خبر داد. ۴۰ بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد جلیل اسلامی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح بازارچه کارآفرینی دبیرستان پسرانه شهید صارمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ... ادامه مطلب »

همایش ملی تحولات نوین حسابداری در مراغه

1955420_314

همایش ملی تحولات نوین در مطالعات مالی و حسابداری امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه برگزار شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما دراین همایش با رویکرد اقتصاد مقاومتی ، آخرین دستاوردهای استادان و دانشجویان دانشگاه های کشور در زمینه حسابداری بررسی شد. در یک روز برگزاری این همایش ۱۲ نفر از استادان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی مقالات خود ... ادامه مطلب »

صندوق بیمه اجتماعی و افزایش امید به آینده دربین روستاییان و عشایر

n82833125-72182455

مراغه – ایرنا – صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در سال ۱۳۸۴ با مصوبه هیات دولت و به منظور حمایت از روستائیان،عشایر و کشاورزان تاسیس شد تا این اقشار با تکیه بر دو ویژگی بهره گیری از سهم دولتی و داشتن صندوق اختیاری از درآمدی پایدار برخوردار شوند. [صندوق بیمه اجتماعی و افزایش امید به آینده دربین روستاییان ... ادامه مطلب »

بازسازی مدارس فرسوده، نیازمند مشارکت خیران است

n82830136-72176913

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه با تاکید بر تخریب و بازسازی مدارس فرسوده شهرستان، گفت: آموزش و پرورش به منظور تامین فضای آموزشی مناسب برای تحصیل دانش آموزان، نیازمند مشارکت و همکاری خیران مدرسه ساز است. [بازسازی مدارس فرسوده، نیازمند مشارکت خیران است] جلیل اسلامی روز سه شنبه در مراسم کلنگ زنی ساخت دو باب مدرسه ... ادامه مطلب »

بهره برداری از سه طرح تولیدی و عمرانی در مراغه

n82823531-72162808

مراغه – ایرنا- همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی و در هفتمین روز از این ایام، ۲ طرح تولیدی و خدماتی در زمینه محصولات کشاورزی و یک طرح عمران روستایی در مراغه به بهره برداری رسید. [بهره برداری از سه طرح تولیدی و عمرانی در مراغه] به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، مدیر جهاد کشاورزی مراغه در مراسم بهره برداری از ... ادامه مطلب »

صادرات ۸۰ درصدی روغن موتور تولیدی در مراغه

1834618_673

۸۰ درصد روغن موتور تولید شده در مراغه به خارج از کشور صادر می شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مدیرعامل کارخانه تولید روغن موتور مراغه گفت : توان تولید این کارخانه که بزرگترین واحد تولید کننده روغن موتور در شمال غرب کشور محسوب می شود ۱۵ هزار تن در سال است. بهمن عمادی افزود : روزانه در این ... ادامه مطلب »

دفاتر خدمات الکترونیک قضائی، تسهیل خدمات و صرفه جویی درزمان و هزینه

n82785689-72091871

معاون فناوری اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به راه اندازی دفاتر خدمات الکتونیک قضائی در استان گفت: تسهیل و صرفه جویی در زمان و هزینه، راهبرد اصلی دفاتر خدمات الکترونیک قضائی برای ارائه خدمات به مردم است. مجید فراهانی روز پنجشنبه در آیین افتتاح ۲ دفتر خدمات الکترونیک قضائی در مراغه افزود: کاهش زمان رسیدگی به احکام و پرونده ... ادامه مطلب »

فرماندار مراغه: ایجاد فضای مناسب برای طرح مطالبات مردم از رویکردهای دولت است

n82785622-72091747

فرماندار مراغه گفت: ایجاد فضای مناسب برای طرح مطالبات مردمی در موضوعات مختلف اقتصادی و اجتماعی از رویکردهای اصلی دولت دوازدهم در مسیر عمل به وعده ها و رسیدن به چشم اندازهای توسعه کشور است. ظفر محمدی روز پنجشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: دولت توجه ویژه ای به دغدغه های اقتصادی و معیشتی مردم دارد ... ادامه مطلب »