خانه / مناسبت ها

مناسبت ها

۴۰ بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد

n82854477-72223853

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه از برپایی بازارچه های کارآفرینی و تولیدات دست ساز دانش آموزان در ۴۰ دبیرستان متوسطه دوره اول این شهرستان خبر داد. ۴۰ بازارچه کارآفرینی در مدارس مراغه دایر شد جلیل اسلامی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح بازارچه کارآفرینی دبیرستان پسرانه شهید صارمی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این ... ادامه مطلب »

بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه

n82825308-72166505

مراغه – ایرنا – همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه آغاز شد. [بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه] به گزارش ایرنا، رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه روز پنجشنبه در آیین افتتاح ... ادامه مطلب »

امام جمعه مراغه: حرمت ایام فاطمیه در برگزاری آیین های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد

n82808695-72134372

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به تقارن ایام فاطمیه با دهه فجر گفت: حفظ حرمت ایام سوگواری حضرت زهرا (س) مورد توجه و اهتمام دست اندرکاران برگزاری آیین های دهه فجر قرار گیرد. به گزارش ایرنا، آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: در برگزاری ویژه برنامه ... ادامه مطلب »

نشست خبری ریاست شورای هیئات حسینی شهرستان مراغه حاج علیرضا سیّار در مورد همایش پیاده روی روز اربعین حرم تا حرم

phoca_thumb_l_haram-nagsh-ir-2

در نشست خبری ریاست شورای هیئات حسینی شهرستان مراغه ، حاج علیرضا سیّار در مورد همایش پیاده روی روز اربعین حرم تا حرم در این شهرستان چنین فرمودند: با حول و قوه الهی امسال هم با شعار ( اِنّی اُحامی اَبَداً عَنْ دینی ) و با شکوه تر از سال های قبل به نیّت و تبعیت از اجتماع ملی زائران اربعین ... ادامه مطلب »

آموزش های سالمندی در ورطه بی رغبتی مخاطبان

82252232-71061657

حلقه مفقوده سرزندگی و عزت اجتماعی در دوران سالمندی را باید در آموزش های دو جانبه سالمندان و اطرافیان آنان جستجو کرد؛ آموزش هایی که به عنوان یکی از دستاوردهای ناملموس طرح تحول سلامت در دولت تدبیر و امید با بی رغبتی مخاطبان مواجه است. به گزارش ایرنا، از یک سو مراقبت از سالمندان اغلب به معنای کنار آمدن با ... ادامه مطلب »

پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) وارد شهرستان مراغه شد

farhangnews_90512-266311-1410001995

خدام حرم رضوی پرچم متبرک حرم امام رضا (ع) را به شهرستان مراغه فرستادند. همزمان با دهه کرامت و در آستانه میلاد امام رضا (ع) پرچم متبرک گنبد این امام بزرگوار با عبور از شهرهای استان آذربایجان شرقی طی مراسمی باشکوه در طول مسیر به مراغه منتقل شد. مراسم استقبال از پرچم متبرک گنبد امام رضا (ع) ساعت ۱۲ ظهر ... ادامه مطلب »

دانستنی های جالب درباره افراد چپ دست

photo_2016-08-12_20-02-47

در دنیا حدودا از هر ۱۰ نفر یک نفر چپ دست است. تحقیقات بسیاری نیز در رابطه با آنها و بر روی تفاوت های ذهنی، فکری، تمایلات و تاثیرشان در اجتماع در مقایسه با راست دست ها انجام شده یا در حال انجام است. با توجه به تحقیق منتشر شده در مجله ی آمریکایی روانشناسی، افراد چپ دست خلاق تر ... ادامه مطلب »