سعید محمدی

۲۲ بهمن و انقلاب اسلامی – سعید محمدی*

Unt55itled-1

بسمه تعالی فلسفه ایجادی انقلاب حضور مردم بوده است و رمز بقای انقلاب هم بی شک حضور مردم در صحنه و حضور مردم در کنار انقلاب خواهد بود و راهپیمایی ۲۲ بهمن و حضور واجدین شرایط در پای صندوقهای رأی نشانگر ایمان و باور قلبی مردم به انقلاب است و به واقع اعتقاد دارند که تنها نظامی که می تواند ... ادامه مطلب »

وفاق شهروندی و بومی گزینی مدیران – سعید محمدی*

IMG_5336

بسمه تعالی وفاق شهروندی و بومی گزینی مدیران در سلسله یاداشتهایی که قبلا منتشر شده است در خصوص وفاق شهروندیو عوامل بوجود آورنده وفاق و همدلی شهروندان و همچنین به موانع و آسیبهای برهم زننده وفاق شهروندی اشاراتی شده است و در این شماره به یکی از مسائل بسیار مهم و بنیادین در ایجاد وفاق شهروندی خواهیم پرداخت و در ... ادامه مطلب »

یادداشت سعید محمدی بر احراز صلاحیت ها

IMG_5336

خلق حماسه و تحقق منویات مقام عظمای ولایت در خصوص حضور پر شور و حداکثری مردم در صحنه انتخابات کشور میسر نمی شود مگر با احساس وظیفه و حضور گسترده تمام اقشار جامعه در تعیین سرنوشت کشور در چهار چوب انتخابات پرشور و بانشاط. از این منظر برای کسانی که به قصد خدمت وارد صحنه رقابت سیاسی شده بودند کاسته ... ادامه مطلب »

پاره ای از سوابق شغلی و اجرایی آقای سعید محمدی

IMG_5336

سعید محمدی از جمله افراد خوشنام وبا نفوذی است که امسال با اظهار نظرهای خود در کوتاه مدت در میان علاقه مندان جایگاه خوبی پیدا کرده است .در فضای فعلی جامعه هم به افراد صادق ومعتدل مثل ایشان که دل در گروی نظام وانقلاب دارند بیشتر نیاز داریم .از این باب حضور این وکیل خوشنام منطقه مراغه،عجب شیر،خداجو وقلعه چای ... ادامه مطلب »

وفاق شهروندی (یک)

2

در این گفتار و سلسله گفتارهایی که زین پس از پی می آید خواهم کوشید تلقی خود را از سیاست کشور و مسائل سیاسی و اجتماعی پیش رو اجمالا و در ح بضائت مجال در معرض ملاحظه و مداقه و نقد قرار دهم. سخن بیش از تمایل به گفته شدن نیاز به شنیده شدن دارد،نیوشیدن فعال و نه تبعیت صرف ... ادامه مطلب »

سعید محمدی: واژه دانشجو، به اندازه کرامت و تقدسش، وسیع و پردامنه است.

2

بسم الله الرحمن الرحیم واژه دانشجو، به اندازه کرامت و تقدسش، وسیع و پردامنه است. آن‌قدر پر افق که هرگاه به هر سوى کرانه‌اش انگشتى اشاره بریم، نسیمى تازه از معنا مى‌یابیم.  دانشجو و دانشگاه از مقدّس‌ترین واژه‌هایی است که می‌توان در فرهنگ اسلامی سراغ گرفت. اسلام دینی است که درس خواندن را فریضه می‌داند و به عالمان واندیشمندان مباهات ... ادامه مطلب »

سو مدیریت مدیرانی که نوک پیکان خدمت به مردم هستند باعث مشکلات جامعه شده است

IMG_5062

سعید محمدی در جمع حسینیان شهرستان مراغه به مناسبت اربعین حسینی افزود: این مردم عزادار در این ۴۰ روز عزاداری برای ابا عبدالله الحسین(ع) از مال و جان خود برای سید الشهدا هزینه کرده اند. محمدی ادامه داد: بنده حقوقدانم و می دانم هر حرفی را در زمان خود باید زد و سخنرانی و تبلیغات کرد و نمیخواهیم اربعین تحت ... ادامه مطلب »

معنای بسیج توأم کردن ایمان و عمل است عمل مجاهدانه نه صرفاً عمل شخصی

1

بسم رب الشهداء و الصدیقین محور دفاع از انقلاب همین آحاد عظیم میلیونی بسیج هستند ، بسیج در زندگی معمولی جزیی از توده های میلیونی مردم است که باید سازماندهی و باز آموزی داشته باشد اگر یک فرد بسیجی در مدرسه و دانشگاه و حوزه علمیه و کارخانه و مزرعه و اداره مشغول است بداند که جزو ارتش عظیم مردمی ... ادامه مطلب »